اخبار ویژهخبرهاموسیقی

نماهنگ‌هایی برای رئیس جمهور شهید با صدای عقیلی و معتمدی

نماهنگ «غم پنهان» با صدای محمد معتمدی و نماهنگ «رهایی» به خوانندگی سالار عقیلی، هر ۲ با شعری از محمدمهدی سیار برای رئیس جمهور شهید ساخته شده اند.

به گزارش پایگاه خبری هنرقم، چندین قطعه و نماهنگ در یکی دو روز گذشته در پی حادثه تلخی که منجر به شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان شد تولید شده و در شبکه‌های سیما و فضای مجازی پخش و عرضه شده است.

به تازگی هم ۲ نماهنگ جدید در این زمینه ساخته شده که سالار عقیلی و محمد معتمدی خوانندگی آن‌ها را بر عهده داشته‌اند.

نماهنگ «غم پنهان» اثری است که به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به مناسبت شهادت جانسوز رئیس جمهور مردمی ابراهیم رئیسی با صدای محمد معتمدی منتشر شده است. البته قطعه «غم پنهان» مربوط به چند سال پیش و از آلبوم «حالا که می‌روی» معتمدی است.

در این قطعه آهنگساز: فرید سعادتمند، شاعر: محمدمهدی سیار، تدوین: امید میرزایی، طراحی نشان: محمد روح الامین، تولید موسیقی: مرکز مأوا و مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا است.

رهایی با صدای سالار عقیلی

نماهنگ «رهایی» به خوانندگی سالار عقیلی، شعر محمدمهدی سیار و موسیقی حبیب خزایی فر برای شهید جمهور ایران ساخته شده است که در بخشی از شعر آن آمده است:

جسمم را به خاک / روحم را به خدا / راهم را به شما می‌سپارم / مثل پرنده‌ها / راهی ام و رها / مثل پرنده‌ها / بی قرارم

در این قطعه تهیه کننده: محمدرضا شفیعی، طراحی نشان: محمدروح الامین، تصویر سازی و موشن: امین ملک زاده، مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا