اخبار ویژهادبیاتخبرها

قمپز شصت و پنجم هم در شد

محفل طنزپردازان استان قم با حضور عباس احمدی طنزپرداز و مجری کارشناس محفل، مهمان ویژه محفل؛ محمد صادقی طنزپرداز شناخته شده، جمعی از مدیران حوزه هنری و علاقمندان به طنز برگزار شد.

به گزارش هنرقم، این نوبت از محفل در سالن زائر مجموعه آموزشی تربیتی هدایت و با حضور دکتر سعید لشگری معاون راهبری استان‌های حوزه هنری کشور، سید مهدی حسینی رئیس حوزه هنری قم و محمد زرویی نصرآباد رئیس مرکز هنر‌های تجسمی حوزه هنری برگزار شد.
آثار منثور و منظوم قرائت شده توسط طنزپردازان حاضر اغلب با موضوع آزاد و ویژه موضوع محفل یعنی «انتخابات» تولید و سروده شده بودند.
رضا زروندی، محمد عابدی، مهدی کبیری، احمد رفیعی وردنجانی، حسین فیض اخلاقی، رضا شیخ محمدی، محمد خوشامدی، محمد یزدانی، سید مصطفی فاطمی، علی اکبر مدرس‌زاده، سایه رحیمیان نعیم، نورا سادات نمایی، سید جواد میرصفی، سید جواد یثربی و حسین معارف‌وند طنزپردازان قمی و غیر قمی بودند که در این محفل آثارشان را برای حاضران مشتاق خواندند.
همچنین به یاد ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر، نویسنده و طنزپرداز فقید، ابیاتی از وی قرائت شد.
قمپز شصت و پنجم به علت مشکلاتی که برای برگزاری آن در سالن‌های شهر پیش آمده بود با همراهی و موافقت تیم اجرایی نمایشِ «قصه سیبی که نصف شد» در محل اجرا و دکور این نمایش اجرا شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا