اخبار ویژهخبرهاهنرهای نمایشی

سینما «محراب» قم افتتاح می‌شود

رئیس گروه سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از برگزاری آیین افتتاح سینما «محراب» همزمان با دهه ولایت خبر داد و گفت: این سینما با ظرفیت ۱۱۵ صندلی با حضور مسئولان سازمان سینمایی افتتاح خواهد شد.

به گزارش هنرقم به نقل از شهربیست، سعید ایلانلو از افتتاح سینما «محراب» استان قم به مناسبت دهه ولایت و اعیاد قربان تا غدیر خبر داد و گفت: این سینما صبح روز چهارشنبه ۳۰ خردادماه با حضور مسئولان سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران استانی در شهرک پردیسان افتتاح خواهد شد.

وی، یکی از رویکردهای مهم و ویژه دولت سیزدهم را توسعه زیرساخت‌های سینمایی در استان‌ها عنوان کرد و افزود: مراحل تجهیز و آماده‌سازی سالن سینمای محراب طی چند ماه گذشته با پیگیری و هماهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و از محل اعتبارات توسعه زیر ساخت‌های سینمایی استان توسط سازمان امور سینمایی و سمعی بصری کشور صورت گرفته است.

رئیس گروه سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم اضافه کرد: این سینما متعلق به اداره‌کل آموزش‌وپرورش بوده و در مجموعه کانون فرهنگی تربیتی «محراب» به آدرس خیابان ششم اندیشه پردیسان واقع شده و دارای ظرفیت ۱۱۵ صندلی است.

ایلانلو تصریح کرد: با افتتاح سینما محراب که هشتمین سینمای استان محسوب می‌شود، تعداد سالن‌های سینمایی قم به ۱۵ سالن و بیش از ۲۵۰۰ صندلی می‌رسد.

خاطرنشان می‌شود شهروندان قمی بویژه اهالی شهرک پردیسان می‌توانند به‌زودی از طریق سامانه سمفا، بلیت جدیدترین فیلم‌های سینمایی در حال اکران را تهیه و در این سینما به تماشا بنشینند.

سینما «محراب» قم افتتاح می‌شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا