اخبار ویژهخبرهاهنرهای ترسیمی

بازگشایی نمایشگاه آثار نقاشی «بوم‌مقاومت» در قم

نمایشگاه آثار نقاشی «بوم‌مقاومت» و غزه در آینه هنرمندان با حضور اساتید هنرهای تجسمی و علاقه‌مندان هنر نقاشی در نگارستان اشراق قم افتتاح شد.

به گزارش هنرقم به نقل از فارس، ابوالفضل جلال‌وندی درباره نمایشگاه «بوم‌مقاومت» گفت: این نمایشگاه به مناسبت سالروز شهادت هنرمند پیشگام مقاومت، شهید مصطفی چمران برپا شده و ادای دینی به مقاومت و غزه از طرف هنرمندان تجسمی قم است.وی افزود: نمایشگاه حاضر روایتگر تلاش ده هنرمند در زمینه نقاشی با موضوع مقاومت است.
جلال‌وندی ادامه داد: آثار این نمایشگاه با همراهی خدیجه حسینی، سیدحسین ذاکرزاده، سید على موسوی قافله باشی، فاطمه سادات توفیق، محمد محمدی، محسن مقدادی، محمود حسن‌زاده، نرگس گل‌محمدی، هادی گل‌محمدی، هادی هلالی و زنده‌نام سید محمد حسین رحتمی انجام شده است. مدیر نگارستان اشراق ابراز کرد: تصاویری از هنرنمایی شهید چمران زینت‌بخش این نمایشگاه است که تعداد ۶ اثر از این شهید در دهلاویه بوده و پرینت این آثار در این نمایشگاه گنجانده شده است.
وی درباره زمان بازدید از نمایشگاه گفت: زمان بازدید از ۳۱ خرداد تا ۱۰ تیر ۱۴۰۳ و در ساعات ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ انجام می‌پذیرد.جلال‌وندی با اشاره به مکان نمایشگاه اظهار داشت: علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه میتوانند به آدرس خیابان شهداء(صفاییه)، نبش کوچه ۱۷، نگارستان اشراق مراجعه نمایند.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا